Ziraimarket | Türkiye'nin En Büyük Tarım Marketi!

Hakkımızda

Türkiye’nin İlk ve Tek Online Tarım Makineleri ve Hayvancılık Ekipmanları, Yedek Parça Alışveriş Merkezi

Türk çiftçisinin tarım makineleri yedek parça ve ekipman temininde yaşadığı zorluklar ve sıkıntıları görerek 2009 yılında ZiraiMarket.com'u Türk çiftçisinin hizmetine sunmaya karar verdik.

2009 yılından itibaren çalışmalarımıza başladık ve 2010 yılına kadar birçok firmayla yapılan anlaşmalar ile gücümüze güç kattık. Ekip olarak araştırmalar yaptık ve çiftçimize farklı seçeneklerde ürünler sunmayı,  bu sayede çiftçimizin tek ürün üzerinden değil bir çok ürün üzerinden seçim yapmasını amaçladık.

ZiraiMarket.com  sektörde 50 yıldır faaliyet gösteren Çelikel Tarım Makineleri tarafından kurulan, üreticiden tüketiciye doğrudan satış prensibiyle çalışmakta olan, 6000 den fazla ürün ve yedek parça çeşidiyle, Türkiye çapında markalaşmış 35' i aşkın üretici firmayla anlaşması bulunan ve her geçen gün hedef kitlesini arttırıp, tüketicilerin ihtiyaçlarına karşılık vermeyi hedefleyen bir Tarım ve Hayvancılık Sanal Mağazasıdır.


-"İnternette Tarım Buradan Başlar!" sloganıyla yola çıkan ekibimizin en büyük önceliği; Kırsal kesimde yaşayan  çiftçilerimizin dilediği ürüne, dilediği anda, dilediği şekilde ister internet üzerinden isterse telefonla sipariş hattını arayarak sahip olabilmesini sağlamaktır.

Hizmet konusunda her geçen gün kendimizi biraz daha geliştiriyor ve müşteri memnuniyetini daima %100 seviyesinde tutmaya özen gösteriyoruz.

 

"Anadolu’dan niş sektörlere odaklanan oldukça başarılı e-ticaret sitelerinin çıktığına da şahit oluyoruz" ( eticaretmag.com/ziraimarket-com/ )

 

Sektörde ilk ve tek olmasını avantajlarını kullanarak çiftçimize her zaman en iyi en güvenilir ve en ucuz  hizmet vermeyi ilke edinerek yoluna devam etmekte olan ziraimarket.com daha uzun yıllar türk çiftçisine hizmet vermekten onur duyacaktır.